Tapet Holden Dream Catcher Dreamcatcher Black Gold 13330
426 kr
Se priset!

Dream Catcher Dreamcatcher Black Gold 13330
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dreamcatcher är ett mönster med detaljerade metalliska drömfångare, solar, stjärnor, månar och stjärntecken som sitter på en vackert målad bakgrund. Denna design har även metalliska inslag som skapar extra liv. Förvandla ditt hem till ett magiskt ställe med hjälp av denna fantastiska tapet. Här presenteras tapeten i svart.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Dreamcatcher är ett mönster med detaljerade metalliska drömfångare, solar, stjärnor, månar och stjärntecken som sitter på en vackert målad bakgrund. Denna design har även metalliska inslag som skapar extra liv. Förvandla ditt hem till ett magiskt ställe med hjälp av denna fantastiska tapet. Här presenteras tapeten i svart.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13330 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Svart |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976133303 |
