Tapet Holden Dream Catcher Gamer Black Neon Pink 13311
426 kr
Se priset!

Dream Catcher Gamer Black Neon Pink 13311
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gamer är ett lekfullt, grafiskt mönster inspirerat av klassiska retroikoner med neon effekter. Det är ett perfekt sätt att inreda tonårsrummet och skapa en unik personlig look. Här presenteras mönstret på svart bakgrund.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Gamer är ett lekfullt, grafiskt mönster inspirerat av klassiska retroikoner med neon effekter. Det är ett perfekt sätt att inreda tonårsrummet och skapa en unik personlig look. Här presenteras mönstret på svart bakgrund.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13311 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Svart |
| Mönster | Motiv/Text |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976133112 |
