Tapet Holden Dream Catcher Sunbeam White Orange 13320
426 kr
Se priset!

Dream Catcher Sunbeam White Orange 13320
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sunbeam är en fantastisk design som föreställer färgglada soluppgångar och solnedgångar mot ett mönster av trianglar. Denna design har även metalliska element inuti solarna som ger den ett lekfullt utseende. Här presenteras tapeten på en vit bakgrund men finns även i två andra färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Sunbeam är en fantastisk design som föreställer färgglada soluppgångar och solnedgångar mot ett mönster av trianglar. Denna design har även metalliska element inuti solarna som ger den ett lekfullt utseende. Här presenteras tapeten på en vit bakgrund men finns även i två andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13320 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Orange |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976133204 |
