Tapet Holden Xanadu Niebla Heather 91571
749 kr
Se priset!

Xanadu Niebla Heather 91571
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa ett inspirerande och iögonfallande hem med denna tapet från Holden Decor. Niebla är inspirerad av horisonter, en disig himmel och reflekterande vatten. De metalliska inslagen visar morgonsolljuset som bryter igenom molnen. Här presenteras Niebla i rosa toner men finns även i tre andra färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Skapa ett inspirerande och iögonfallande hem med denna tapet från Holden Decor. Niebla är inspirerad av horisonter, en disig himmel och reflekterande vatten. De metalliska inslagen visar morgonsolljuset som bryter igenom molnen. Här presenteras Niebla i rosa toner men finns även i tre andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 91571 |
| Kollektion | Xanadu |
| Färg | Lila |
| Mönster | Enfärgad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5022976915718 |

