Tapet Living walls Aruba 38028-5
599 kr
449 krSpara 25 %Kampanjtom 30/4

Aruba 38028-5
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En turkos- blå tapet med underbart mönster av hibiskus i vitt och beige. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
En turkos- blå tapet med underbart mönster av hibiskus i vitt och beige. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | 38028-5 |
| Kollektion | Aruba |
| Färg | Turkos |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315489581 |


