Tapet Living Walls Best of Wood´n Stone II T4217
699 kr

Best of Wood´n Stone II T4217
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tapet från Living Walls. Släpp in naturen med en tapet som föreställer en naturfärgad stenvägg med struktur. Ytan
på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Tapet från Living Walls. Släpp in naturen med en tapet som föreställer en naturfärgad stenvägg med struktur. Ytan
på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | T4217 |
| Kollektion | Best of Wood´n Stone II |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 cm |
| Åtgång | 3 |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4000776914217 |
