Tapet Living Walls Metropolitan Stories II 37855-3
Rek. pris 669 kr
569 kr

Metropolitan Stories II 37855-3
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet från Living Walls. Blank marmorimiterad tapet i röd/brun nyans. Ytan på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Tapet från Living Walls. Blank marmorimiterad tapet i röd/brun nyans. Ytan på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | 37855-3 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Sten/Trä |
| Typ | Tapet |
| Kollektion | Metropolitan Stories II |
| Åtgång | 3 |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 cm |
| Färg | Grå/Svart/Brun |
| Bredd | 53 cm |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315478295 |
