Tapet Living Walls Metropolitan Stories III C9112-4
569 kr
427 krSpara 25 %Kampanj51 tim kvar!

Metropolitan Stories III C9112-4
427 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvandla dina väggar med detta storslagna mönster som är fylld med stora medaljonger. Tapeten är skapad med metallic inslag, vilket ger det extra glans och karaktär. Denna tapet är den perfekta lösningen till att skapa en stilfull och lyxig miljö. Här presenteras tapeten i turkos men finns även i fyra andra färgställningar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Förvandla dina väggar med detta storslagna mönster som är fylld med stora medaljonger. Tapeten är skapad med metallic inslag, vilket ger det extra glans och karaktär. Denna tapet är den perfekta lösningen till att skapa en stilfull och lyxig miljö. Här presenteras tapeten i turkos men finns även i fyra andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | C9112-4 |
| Kollektion | Metropolitan Stories III |
| Färg | Turkos |
| Mönster | Medaljong |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315593455 |

