Tapet Living Walls Metropolitan Stories III C9117-2
649 kr
487 krSpara 25 %Kampanj20 tim kvar!

Metropolitan Stories III C9117-2
487 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Låt ditt hem blomma med vår otroliga tapet. Med ett mönster som består av olika sorters blommor kommer du att skapa en unik och levande miljö för dig själv och dina gäster att njuta av. Tapeten kan lätt appliceras och kommer att göra varje rum unikt. Här presenteras tapeten på en gul botten men finns även i fem andra färgställningar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Låt ditt hem blomma med vår otroliga tapet. Med ett mönster som består av olika sorters blommor kommer du att skapa en unik och levande miljö för dig själv och dina gäster att njuta av. Tapeten kan lätt appliceras och kommer att göra varje rum unikt. Här presenteras tapeten på en gul botten men finns även i fem andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | C9117-2 |
| Kollektion | Metropolitan Stories III |
| Färg | Gul |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315593790 |


