Tapet Living Walls Metropolitan Stories III C9128-1
559 kr

Metropolitan Stories III C9128-1
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upplev en färgsprakande och unik blommig tapet! Tapeten är tillverkad av högsta kvalitet och kommer att göra ditt hem till en oas full av glädje och färger. Perfekt för att skapa ett livfullt rum som kommer att lysa upp hela huset. Här presenteras tapeten i en dova färger av gult, blått och korall men finns även i tre andra färgställningar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Upplev en färgsprakande och unik blommig tapet! Tapeten är tillverkad av högsta kvalitet och kommer att göra ditt hem till en oas full av glädje och färger. Perfekt för att skapa ett livfullt rum som kommer att lysa upp hela huset. Här presenteras tapeten i en dova färger av gult, blått och korall men finns även i tre andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | C9128-1 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Blommig |
| Typ | Tapet |
| Kollektion | Metropolitan Stories III |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Färg | Turkos |
| Bredd | 0,53 cm |
| EAN-nr | 4051315595190 |

