Tapet Lutéce Garden Party 11161017
Rek. pris 435 kr
409 kr

Garden Party 11161017
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högtvättbar vinyltapet med non woven-baksida. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 4.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
LutéceBeskrivning
Högtvättbar vinyltapet med non woven-baksida. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 4.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Lutéce |
| Art.Nr. | 11161017 |
| Kollektion | Garden Party |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 3309041167541 |
