Tapet Mimou Ginza Brass
Rek. pris 895 kr
854 kr

Ginza Brass
854 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ginza Brass är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
MimouBeskrivning
Ginza Brass är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Mimou |
| Art.Nr. | WP2187 |
| Kollektion | Mimou |
| Färg | Vit |
| Mönster | Rutig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7332908013862 |

