Tapet Mimou Rain Grey
Rek. pris 695 kr
596 kr
Se priset!

Rain Grey
596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rain Grey är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
MimouBeskrivning
Rain Grey är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Mimou |
| Art.Nr. | WP2108 |
| Kollektion | Mimou |
| Färg | Grå |
| Mönster | Mönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7332908013145 |
