Tapet Paintpart Mumin 3 5351-3
Rek. pris 619 kr
459 kr
Se priset!

Mumin 3 5351-3
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kollektionen Mumin 3 baseras på Tove Janssons berättelser om de älskade mumintrollen. Dessa tapeter passar likaså vardagsrum, matsalar och självklart även barnens rum.
Varumärke
PaintpartBeskrivning
Kollektionen Mumin 3 baseras på Tove Janssons berättelser om de älskade mumintrollen. Dessa tapeter passar likaså vardagsrum, matsalar och självklart även barnens rum.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Recensioner
Emma HVerifierad köpare
för 5 år sedanEnkel att sätta upp. Ingen mönsterpassning. Mycket täckande, liten risk att gammal tapet lyser igenom.
Egenskaper
| Varumärke | Paintpart |
| Art.Nr. | 5351-3 |
| Kollektion | Mumin 3 |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 6417271535133 |

