Tapet Superfresco Easy Moln 51-058
399 kr
Se priset!

Moln 51-058
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Superfresco Easy tapeter använder non-woven-teknik, vilket innebär att du klistrar på väggen inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Så vill du snabbt och enkelt förnya, så bör du välja tapeter från Stapelgoed.
Varumärke
Superfresco EasyBeskrivning
Superfresco Easy tapeter använder non-woven-teknik, vilket innebär att du klistrar på väggen inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Så vill du snabbt och enkelt förnya, så bör du välja tapeter från Stapelgoed.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Superfresco Easy |
| Art.Nr. | 51-058 |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Landskap |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583193473 |


