Tapet Wow Vinyltapet Tetur 5280537
479 kr
Se priset!

Vinyltapet Tetur 5280537
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa mönster och effekter på dina väggar med de tilltalande WOW tapeterna. De moderna och högkvalitativa tapeterna är noga utvalda för dig. WOW ger dig en perfekt matchning för varje stil och känsla.
Varumärke
WOWBeskrivning
Skapa mönster och effekter på dina väggar med de tilltalande WOW tapeterna. De moderna och högkvalitativa tapeterna är noga utvalda för dig. WOW ger dig en perfekt matchning för varje stil och känsla.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | WOW |
| Art.Nr. | 5280537 |
| Kollektion | Wow |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Vinyltapet |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Ljusa tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5400107346950 |


