Tapeter Art For The Home Ren Natur Palm 104638 Non Woven, Mönstrad Grön
499 kr
489 krSänkt pris!

Ren Natur Palm 104638 Non Woven, Mönstrad Grön
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Tapeter Art For The Home Ren Natur Palm 104638 Non Woven, Mönstrad Grön
- Lätta att kombinera
- Passar för hela rum eller fondvägg
- Effektfull design
Fördelar: Tapeter Art For The Home Ren Natur Palm 104638 Non Woven, Mönstrad Grön
- Lätta att kombinera
- Passar för hela rum eller fondvägg
- Effektfull design
Fördelar: Tapeter Art For The Home Ren Natur Palm 104638 Non Woven, Mönstrad Grön
- Lätta att kombinera
- Passar för hela rum eller fondvägg
- Effektfull design
Fördelar: Tapeter Art For The Home Ren Natur Palm 104638 Non Woven, Mönstrad Grön
- Lätta att kombinera
- Passar för hela rum eller fondvägg
- Effektfull design
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 104638 |
| Färg | Grön |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583361704 |


