Tapeter WOW Övermålningsbar Löv 5280545, Mönstrad Vinyltapet
479 kr
Se priset!

Övermålningsbar Löv 5280545, Mönstrad Vinyltapet
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa mönster och effekter på dina väggar med de tilltalande WOW tapeterna. De moderna och högkvalitativa tapeterna är noga utvalda för dig. WOW ger dig en perfekt matchning för varje stil och känsla.
Varumärke
WOWBeskrivning
Skapa mönster och effekter på dina väggar med de tilltalande WOW tapeterna. De moderna och högkvalitativa tapeterna är noga utvalda för dig. WOW ger dig en perfekt matchning för varje stil och känsla.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Tapeter WOW Övermålningsbar Löv 5280545, Mönstrad Vinyltapet
- Skapar unika effekter
- Passar alla stilar
- Högkvalitativ design
Fördelar: Tapeter WOW Övermålningsbar Löv 5280545, Mönstrad Vinyltapet
- Skapar unika effekter
- Passar alla stilar
- Högkvalitativ design
Fördelar: Tapeter WOW Övermålningsbar Löv 5280545, Mönstrad Vinyltapet
- Skapar unika effekter
- Passar alla stilar
- Högkvalitativ design
Fördelar: Tapeter WOW Övermålningsbar Löv 5280545, Mönstrad Vinyltapet
- Skapar unika effekter
- Passar alla stilar
- Högkvalitativ design
Recensioner
Anette EVerifierad köpare
för 3 månader sedanJättefin även utan att måla över. Vi valde dock att måla. Första gången vi tapetserar och tapeten ”växte” mycket när den blev blöt/klistrig och man skulle mönsterpassa, men vara man bara noga så blev resultatet kanon. (Vi tog tapetklister på väggen som det står på tapetrullen). Svår att skära av när den var blöt, lätt att tapeten gick sönder - jag skulle rekommendera att klippa av om man har det alternativet.
+ Diskret och elegant
- Svårhanterlig när klistrig
Egenskaper
| Varumärke | WOW |
| Art.Nr. | 5280545 |
| Kollektion | Wow |
| Färg | Vit |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Vinyltapet |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Ljusa tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5400107347001 |


