Laminatgolv Meister LD 55 East Coast Oak 6682
Pris/frp 780,30:-
255 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

LD 55 East Coast Oak 6682
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

MeisterDesign. laminat LD 55 är det perfekta valet för alla som vill ha en solid laminatplanka med enastående tekniska egenskaper. Laminatgolvet kan enkelt läggas via det bekväma klicksystemet och har fina estetiska detaljer, som en allround-mikrofas.
Varumärke
MeisterBeskrivning
MeisterDesign. laminat LD 55 är det perfekta valet för alla som vill ha en solid laminatplanka med enastående tekniska egenskaper. Laminatgolvet kan enkelt läggas via det bekväma klicksystemet och har fina estetiska detaljer, som en allround-mikrofas.
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 439600 |
| Färg | Trä/natur |
| Nyans | Ljust |
| Imitation | Ek |
| Längd | 1288 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 600015-1288198-06682 |
| Mönster | 1-Stav |
| Fog | Multiclic |
| Serie | MeisterDesign Laminate LD 55 |
| Antal (m2/frp) | 3,060288 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 12 st/frp |
| Tjocklek | 7 mm |
| Produkttyp | Laminatgolv |
| Bredd | 198 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
| EAN-nr | 4011138973605 |

