Parkettgolv Meister Longlife PD 400 Authentic Steamed Oak 9016
Pris/frp 2 114,04:-
1 338 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Longlife PD 400 Authentic Steamed Oak 9016
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna klassiska planka förkroppsligar den naturlig kvalitet och elegans som ingen annan. Tack vare den ultramatta lackerade finishen, som tränger in i varje enskild por, ser plankorna inte bara extra eleganta och naturliga ut utan är också extra lättskötta, fläckbeständiga och motståndskraftiga mot mikrorepor.
Varumärke
MeisterBeskrivning
Denna klassiska planka förkroppsligar den naturlig kvalitet och elegans som ingen annan. Tack vare den ultramatta lackerade finishen, som tränger in i varje enskild por, ser plankorna inte bara extra eleganta och naturliga ut utan är också extra lättskötta, fläckbeständiga och motståndskraftiga mot mikrorepor.
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 505939 |
| Ytbehandling | Ultramatt Lack |
| Färg | Trä/natur |
| Nyans | Ljust |
| Längd | 2200 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 500006-2200180-09016 |
| Mönster | 1-Stav |
| Fog | Masterclick Plus |
| Antal (m2/frp) | 1,584 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Tjocklek | 13 mm |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Bredd | 180 mm |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 4064611123073 |


