Vinylgolv Aspecta Essential RC 30
Pris/frp 935,22:-Lägsta totalpris 1 870,44:-
fr.429 kr/m²Välj variant

Essential RC 30
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AspectaBeskrivning
Aspectas vinylgolv bygger på naturtrogen design, utseende och känsla.
Golven passar perfekt för bostäder och är väldigt slitstarka mot repor, friktionsmärken, väta och andra yttre faktorer som påverkar ett golv. Golven är varma och mjuka att gå på samt levereras med ett integrerat golvunderlägg, därför behövs inget mellanlägg vid installationen. Installationen går snabbt och enkelt tack vare Aspectas patenterade fogsystem som är väl beprövat.
Egenskaper
| Varumärke | Aspecta |
| Art.Nr. | RC3048PL58211NA |
| Kant | 4 sidor |
| Fog | Droplock 100 |
| Serie | Aspecta Essentials RC30 |
| Typ | Vinylgolv |
| Längd | 1210 mm |
| Antal | 2,18 m2/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Tjocklek | 4,8 mm |
| Slitskikt | 0,3 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Färg | Almond, Brun/Natur, Mushroom, Trä/Brun |
