Vinylgolv Gerflor Castle Blond
Pris/frp 798:-
fr.399 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Castle Blond
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

HQR från Gerflor är det perfekta golvet för hundägare och är ett exklusivt golv med ett naturtroget mönster. Golvet har en optimal slitstyrka som tål tuff användning och är mycket reptålig. Ett miljövänligt golv som är tillverkat av återvunnet material och problemlösare vid ojämnt underlag.
Varumärke
GerflorBeskrivning
HQR från Gerflor är det perfekta golvet för hundägare och är ett exklusivt golv med ett naturtroget mönster. Golvet har en optimal slitstyrka som tål tuff användning och är mycket reptålig. Ett miljövänligt golv som är tillverkat av återvunnet material och problemlösare vid ojämnt underlag.
Egenskaper
- Bredd: 2 och 4 meter
- Totaltjocklek: 3,1 mm
- Tjocklek slitskikt: 0,5 mm
- Ytbehandling: Pureclean
- Stegljudsdämpning: 16 dB
- Bredd: 2 och 4 meter
- Totaltjocklek: 3,1 mm
- Tjocklek slitskikt: 0,5 mm
- Ytbehandling: Pureclean
- Stegljudsdämpning: 16 dB
Egenskaper
| Varumärke | Gerflor |
| Ytbehandling | Pureclean |
| Färg | Trä/natur |
| Nyans | Ljust |
| Imitation | Trä |
| Mönsterpassning | 1333 x 1000 |
| Serie | Gerflor Texline HQR |
| Antal (m/rulle) | 25 m/rulle |
| Tjocklek | 3,1 mm |
| Produkttyp | Vinylgolv |
| Användningsområde | Torra utrymmen |
| Slitskikt | 0,5 mm |
| Vikt | 2,37 kg/m² |
| Bredd | 2000, 4000 mm |
