Vinylgolv Tarkett Extra Stylish Concrete Dark Grey
fr.449 kr/m²Pris/frp 1 236:-Lägsta totalpris 4 944:-
fr.309 kr/m²Spara 31 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Extra Stylish Concrete Dark Grey
0 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vinylgolv Extra från Tarkett är nordens mest omtyckta vinylgolv. Ett slitstarkt golv med ett brett urval naturtrogna designs. Då ett vinylgolv tål spill och är lättstädat är det extra lämpligt för köket och hallen.
Varumärke
TarkettBeskrivning
Vinylgolv Extra från Tarkett är nordens mest omtyckta vinylgolv. Ett slitstarkt golv med ett brett urval naturtrogna designs. Då ett vinylgolv tål spill och är lättstädat är det extra lämpligt för köket och hallen.
Anlita alltid en GVK-auktoriserad fackman för att utföra arbetet i våtrum.
OBS! Säljs i hela löpmeter med fasta bredder.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på bildskärm.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
OBS! Säljs i hela löpmeter med fasta bredder.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på bildskärm.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 5829133T |
| Färg | Grå |
| Nyans | Mörkt |
| Format | Rullvara |
| Imitation | Betong |
| Serie | Tarkett Extra |
| Ljuddämpning | 16 dB |
| Typ | Vinylgolv |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Tjocklek | 2,4 mm |
| Slitskikt | 0,35 mm |
| Bredd | 2000, 3000, 4000 mm |
