Parkettgolv Tarkett Pure Ek Nature Lackat 3-Stavs Trägolv
Rek. pris 529 kr/m²
Pris/frp 1 204,98:-
453 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Pure Ek Nature Lackat 3-Stavs Trägolv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I Pure finns våra design som hyllar äkta trä och oförädlade mönster som naturen själv har skapat dem. Sätt tonen på din inredning utifrån färgton och livlighet av ek, ask, björk, bok eller valnöt. Golven i Pure är lackade för hög slitstyrka och effektivt skydd.
Varumärke
TarkettBeskrivning
I Pure finns våra design som hyllar äkta trä och oförädlade mönster som naturen själv har skapat dem. Sätt tonen på din inredning utifrån färgton och livlighet av ek, ask, björk, bok eller valnöt. Golven i Pure är lackade för hög slitstyrka och effektivt skydd.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 8723923 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Lack |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Serie | Pure |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,66 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| EAN-nr | 7392662105012 |



