Trägolv Tarkett Pure Ask Natur, Proteco Natura 3-Stavs Parkettgolv
Pris/frp 1 407,14:-
529 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Pure Ask Natur, Proteco Natura 3-Stavs Parkettgolv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I Pure finns våra design som hyllar äkta trä och oförädlade mönster som naturen själv har skapat dem. Sätt tonen på din inredning utifrån färgton och livlighet av ek, ask, björk, bok eller valnöt. Golven i Pure är lackade för hög slitstyrka och effektivt skydd.
Varumärke
TarkettBeskrivning
I Pure finns våra design som hyllar äkta trä och oförädlade mönster som naturen själv har skapat dem. Sätt tonen på din inredning utifrån färgton och livlighet av ek, ask, björk, bok eller valnöt. Golven i Pure är lackade för hög slitstyrka och effektivt skydd.
Recensioner
Annika MVerifierad köpare
för 1 år sedanFin kvalitet, nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7969008 |
| Träslag | Ask |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Proteco Natura |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Serie | Pure |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,66 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| EAN-nr | 7392662105807 |


