Duschbrunn Purus Ø150 mm
Rek. pris 510 kr
412 kr
Se priset!

Ø150 mm
412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PurusBeskrivning
Duschbrunn Purus tillverkad i vit ABS-plast med Ø50 mm utlopp i nedåt levereras komplett med Ø150 mm sil, klämring samt vattenlås.Kapacitet : Min 0,8l/s
OBS! Det finns inga NOOD-lås som passar till denna brunn.
OBS! Det finns inga NOOD-lås som passar till denna brunn.
Dokument
Recensioner
Ola GVerifierad köpare
för 5 år sedanBra produkt, bra pris, och gratis frakt -uppskattat!
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 7113527 |
| Färg | Vit |
| Anslutning | 50 mm |
| Material | ABS-Plast |
| Utlopp | Botten |
| Bygghöjd | 97 mm |
| Höjd | 97 mm |
| RSK-nr | 7113527 |
| EAN-nr | 7394000202001 |


