Avloppsarmatur Unidrain VäggflänsL: 957 mm, Höger
Rek. pris 5 081 kr
3 231 kr
Se priset!
Vald variant
Placering:
Höger
Längd:
957 mm

Väggfläns
L: 957 mm, Höger
3 231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avloppsarmatur Väggfläns från Unidrain är en avloppsarmatur med bakre väggfläns och sidoväggfläns och med inbyggt fall mot utloppet. Denna armatur har två väggflänsar och två golvflänsar för anslutning av tätskikt.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Avloppsarmatur Väggfläns från Unidrain är en avloppsarmatur med bakre väggfläns och sidoväggfläns och med inbyggt fall mot utloppet. Denna armatur har två väggflänsar och två golvflänsar för anslutning av tätskikt.
Avloppsarmaturen har en sidoväggfläns på höger sida och är anpassad för duschnisch med vänster sida öppen eller med en glasvägg på höger sida.
Recensioner
Daniel OVerifierad köpare
för 5 år sedanVäggnära golvbrunn enda som verkligen fungerar.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Art.Nr. | 1003.0900 |
| Längd | 957 mm |
| Placering | Höger |
| Vikt | 2,5 kg |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Passar till | ClassicLine, HighLine |
| Höjd | 57 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 150 mm |
| RSK-nr | 7121896 |
| EAN-nr | 5707692003153 |
