Golvbrunnssil Tebo med Urtag
Rek. pris 123 kr
101 kr
Se priset!

med Urtag
101 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvbrunnssil med Urtag från Tebo är en tunn golvbrunnssil som är 4 mm tjock vilket gör att den passar när du lagt ett tunnt golv med t.ex. mosaik.
Varumärke
TeboBeskrivning
Golvbrunnssil med Urtag från Tebo är en tunn golvbrunnssil som är 4 mm tjock vilket gör att den passar när du lagt ett tunnt golv med t.ex. mosaik.
Övrigt
- Mått: 200x200x4 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Ja
- Mått: 200x200x4 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Ja
Recensioner
Susanne HVerifierad köpare
för 1 månad sedanBra passform, snygg
Ola SVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar som den ska
Inger JVerifierad köpare
för 4 år sedanGolvbrunnssilen passade perfekt till utrymmet som redan fanns. Helnöjd!
JimmyVerifierad köpare
för 5 år sedanBra bruksbrunn, inget att klaga på.
+ Bra pris
+ Ser helt okej ut
- Inget speciellt
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 267756 |
| Färg | Krom |
| Material | Rostfri Stål |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Golvbrunnssil |
| Höjd | 4 mm |
| Längd | 200 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Tjocklek | 4 mm |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7391142001806 |
