Golvbrunnssil Tebo
Rek. pris 123 kr
95 kr
Se priset!

Golvbrunnssil Tebo
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvbrunnssil från Tebo är en tunn golvbrunnssil som är endast 4 mm tjock vilket gör att den är lämplig när du lagt ett tunnt golv t.ex. mosaik.
Varumärke
TeboBeskrivning
Golvbrunnssil från Tebo är en tunn golvbrunnssil som är endast 4 mm tjock vilket gör att den är lämplig när du lagt ett tunnt golv t.ex. mosaik.
Övrigt
- Mått: 200x200x4 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Nej
- Mått: 200x200x4 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Nej
Recensioner
IngaVerifierad köpare
för 5 år sedanDen gör vad den ska.
+ Den passade min golvbrunn, lagom pris
- Jag behövde bara silen, inte den yttre delen
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 267551 |
| Färg | Krom |
| Höjd | 4 mm |
| Längd | 200 mm |
| Material | Rostfri Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Yta | Matt |
| Tjocklek | 4 mm |
| Produkttyp | Golvbrunnssil |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7391142001790 |
