Hårsil Unidrain 1810
Rek. pris 290 kr
204 kr
Se priset!

1810
204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hårsil 1810 från Unidrain är en praktisk hårsil till linjemodeller. Denna hårsil är gjord av rostfritt stål och rengörs enkelt vid behov. Den är lätt att montera och förhindrar att vattenlåset blir igensatt.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Hårsil 1810 från Unidrain är en praktisk hårsil till linjemodeller. Denna hårsil är gjord av rostfritt stål och rengörs enkelt vid behov. Den är lätt att montera och förhindrar att vattenlåset blir igensatt.
Recensioner
Bo BVerifierad köpare
för 5 månader sedanLånga hårstrån kan göra att det bildas smuts-avlagringar längre ner i avloppet. Hårsilen gör att det är lätt att det är enkelt att hålla rent.
+ Fungerar bra
- Ganska dyrt för en enkel metallplatta med hål i
RobertVerifierad köpare
för 1 år sedanDålig passform på silen
+ Snygg
- Dålig passform
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Art.Nr. | 1810.0010 |
| Färg | Rostfri |
| Fungerar till | Linjesystemen |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Unidrain Utloppshus |
| Yta | Borstad |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 40 mm |
| RSK-nr | 7119769 |
| EAN-nr | 5707692002446 |
