Golvbrunnsvattenlås Purus Tyr
Rek. pris 327 kr
226 kr
Se priset!

Tyr
226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvbrunnsvattenlåset Tyr från svenska Purus är ett vattenlås i plast, försedd med gummitätning. Golvbrunnsvattenlåset är försett med ett trådhandtag i stål, för att enkelt kunnas tas ut ur ur golvbrunnen och är delbart för enkel rengöring. För Ø150 mm golvbrunnar.
Varumärke
PurusBeskrivning
Golvbrunnsvattenlåset Tyr från svenska Purus är ett vattenlås i plast, försedd med gummitätning. Golvbrunnsvattenlåset är försett med ett trådhandtag i stål, för att enkelt kunnas tas ut ur ur golvbrunnen och är delbart för enkel rengöring. För Ø150 mm golvbrunnar.
Recensioner
Reka FVerifierad köpare
för 2 månader sedanDet funkar som det ska.
RammisVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade exakt. Bra pris
+ Passade
PärVerifierad köpare
för 2 år sedanSatt inte tätt utan släppte igenom lukt. Så det slutade med att jag fick sätta dit den gamla igen efter att ha renoverat den lite.
Nassim RVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket bra. Tack
Tommy JVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar som den ska
Ulf BVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som den ska
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 7118069 |
| Färg | Vit |
| Anslutning | Ø150 mm |
| Djup | 128 mm |
| Utförande | Med o-ringstätning |
| Höjd | 81 mm |
| Material | PP |
| Standard | SS-EN1253 |
| Produkttyp | Vattenlås |
| Vikt | 0,126 kg |
| Bredd | 128 mm |
| RSK-nr | 7118069 |
| EAN-nr | 7394000231636 |

