Fördelarskydd LK Systems Qmax 1050
Rek. pris 5 800 kr
5 001 kr
Se priset!

Qmax 1050
5 001 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LK Fördelarskydd Qmax är avsett att användas där man önskar skydda LK Fördelare Qmax G50 vid utomhusmontage. Skyddet är tillverkat av en 2 mm galvaniserad stålplåt och avsett att monteras utomhus mot vägg. Skyddet kan täcka en Qmax fördelare med upp till 6 avstick.
LK Fördelarskydd Qmax levereras i två delar. Plugg och skruv ingår ej. Hålbredd för infästning är 10 mm.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
LK Fördelarskydd Qmax är avsett att användas där man önskar skydda LK Fördelare Qmax G50 vid utomhusmontage. Skyddet är tillverkat av en 2 mm galvaniserad stålplåt och avsett att monteras utomhus mot vägg. Skyddet kan täcka en Qmax fördelare med upp till 6 avstick.
LK Fördelarskydd Qmax levereras i två delar. Plugg och skruv ingår ej. Hålbredd för infästning är 10 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2435259 |
| Färg | Galvad |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Material | Stålplåt |
| Produkttyp | Installationsskåp |
| Bredd | 1150 mm |
| Dimension | invändig bredd 1050 mm |
| RSK-nr | 2435259 |
| EAN-nr | 7331590051756 |
