Installationsskåp LK Systems Rtb
Rek. pris 2 056 kr
1 291 kr
Se priset!

Rtb
1 291 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LK Installationsskåp RTB är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil RTB.
LK Installationsskåp RTB-XL är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil
RTB tillsammans med elektronisk rumsreglering.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
LK Installationsskåp RTB är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil RTB.
LK Installationsskåp RTB-XL är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil
RTB tillsammans med elektronisk rumsreglering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2988856 |
| Färg | Vit |
| Djup | 95 mm |
| Utförande | Vattentätt Inbyggnadsskåp |
| Höjd | 350 mm |
| Material | Stålplåt |
| Produkttyp | Installationsskåp |
| Bredd | 350 mm |
| RSK-nr | 2988856 |
| EAN-nr | 7331590056805 |

