T-Rör LK Systems Uni G20
Rek. pris 203 kr
194 kr
Se priset!

Uni G20
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

T-Rör för direkt anslutning på LK Fördelare eller ventil UNI. Ansluts med G20 Eurocone med lekande mutter. Motstående sidor har G20 Eurocone anslutning. Lämplig för vidarematning från Fördelarskåp
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
T-Rör för direkt anslutning på LK Fördelare eller ventil UNI. Ansluts med G20 Eurocone med lekande mutter. Motstående sidor har G20 Eurocone anslutning. Lämplig för vidarematning från Fördelarskåp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 1882418 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 53 mm |
| Utförande | Utvändig x Invändig Gänga |
| Höjd | 32 mm |
| Material | AZH-Mässing |
| Produkttyp | T-rör |
| Bredd | 45 mm |
| Max arbetstryck vid 20° | PN10 |
| Dimension | G20 mm |
| RSK-nr | 1882418 |
| EAN-nr | 7331590053736 |
