Vattenmätarkonsol LK Systems Paket S190-220V G25Utv X 22Mm
Se priset!
Paket S190-220V G25Utv X 22Mm
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
LK Vattenmätarkonsol Paket finns i många varianter med konsoler på 190 mm och 190-220 mm. Paketen levereras kompletta med ventiler, passbit, packningar och konsol. Det finns även varianter med backventil.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 4648113 |
| Färg | Rostfri/Mässing |
| Utförande | Vinkel/Vinkel |
| Material | Mässing/Rostfri |
| Produkttyp | Vattenmätarkonsol |
| Dimension | G25utv x 22 mm |
| Max Tryck | 10 bar |