Väggmonteringssats Grohe Sense Guard
1 699 kr
1 152 krSpara 32 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggmonteringssats till vattenfelsbrytaren Grohe Sense Guard, används för att fästa Grohe Sense Guard på vägg, tak eller golv. Skruvar för montering medföljer.
Varumärke
GroheBeskrivning
Väggmonteringssats till vattenfelsbrytaren Grohe Sense Guard, används för att fästa Grohe Sense Guard på vägg, tak eller golv. Skruvar för montering medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 22501000 |
| Färg | Krom |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 62 mm |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Väggmonteringssats |
| Bredd | 411 mm |
| Garanti | 1 år |
| RSK-nr | 5216553 |
| EAN-nr | 4005176409318 |



