Arbetslampa Teng Tools 588N
Nyhet
981 kr

588N
981 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kompakt, supertunn profil. 180° justerbar universalhake med kraftfull magnet. Dubbel ljuskälla: 1000 lm framåtriktad COB LED och 500 lm Cree LED på ovansidan. IP67-klassning för damm- och vattentålighet. 3600 mAh uppladdningsbart batteri med 1-3 timmars drifttid. USB-C laddning. Lätt och bärbar design (56 x 26 x 148 mm, 243 gram). Flera monteringsalternativ (stående, hängande, fastsatt på metallytor).
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Kompakt, supertunn profil. 180° justerbar universalhake med kraftfull magnet. Dubbel ljuskälla: 1000 lm framåtriktad COB LED och 500 lm Cree LED på ovansidan. IP67-klassning för damm- och vattentålighet. 3600 mAh uppladdningsbart batteri med 1-3 timmars drifttid. USB-C laddning. Lätt och bärbar design (56 x 26 x 148 mm, 243 gram). Flera monteringsalternativ (stående, hängande, fastsatt på metallytor).
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 301720108 |
| Produkttyp | Arbetslampa |
| Bredd | 26 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Längd | 148 mm |
| Vikt | 243 g |
| Ljusflöde | 1000 |
| EAN-nr | 5020385086128 |
