Industriarmatur Designlight IP65
Rek. pris 2 356 kr
fr.1 095 kr
Se priset!
Välj variant

IP65
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Industriarmatur LIGHTY IP65. Ändringsbar 19/24/30/35 watt. 3040/3840/4800/5600lm.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 35, 63 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | B |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polykarbonat med UV-skydd och frostad kupa |
| Serie | Lighty |
| Produkttyp | Industriarmatur |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Längd | 1190, 1500 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | TB32-1200, TB33-1500 |
| Bredd | 57, 74 mm |
| Djup | 62, 80 mm |
| Energiförbrukning | 35, 63 kWh/1000h |
| Ljusflöde | 11400 lumen, 5600 lumen |
| Energiförbrukning | 35, 63 kWh/år |

