Armatur Arredo Spirit Krom LED
fr.1 563 kr
Välj variant

Spirit Krom LED
1 563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Armatur Spirit Krom LED från Arredo är en modern badrumsbelysning på arm för montering på badrumsspegel eller spegelskåp.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Armatur Spirit Krom LED från Arredo är en modern badrumsbelysning på arm för montering på badrumsspegel eller spegelskåp.
Armaturen finns i olika bredd.
Recensioner
IréneVerifierad köpare
för 5 år sedanLagom i styrka Snygg på skåpet!
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Färg | Krom |
| Effekt/prestanda | 3,6, 7,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Energieffektivitet | A+ |
| Belysning | Ja |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Spirit |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Eluttag | 3,6 W, 7,2 W |
| Vikt | 3, 5 kg |
| Bredd | 330, 660 mm |
