Armatursockel Ifö Electric IP54 Sned E27 75 W
312 kr
Se priset!

IP54 Sned E27 75 W
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sockel i sned modell med E27-lamphållare, gänga på 84,5 mm, kapslingsklass IP54 och botteninföring. Två Ø 5mm hål för montage.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel i sned modell med E27-lamphållare, gänga på 84,5 mm, kapslingsklass IP54 och botteninföring. Två Ø 5mm hål för montage.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510024 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 55726-000-10 VIT SNED |
| Material | Porslin |
| Serie | Sockel |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905572609 |

