Handtag Ballingslöv HG-75
Rek. pris 134 kr
130 kr
104 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!

HG-75
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-75 i rostfritt.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG75B |
| Färg | Matt metall |
| Produkttyp | Handtag |
| Material | Rostfritt stål |
| CC-mått | 160 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Djup | 35 mm |

