Lampa Svedbergs LED
fr.1 460 kr
fr.1 168 krSpara 20 %Kampanj16 tim kvar!
Välj variant

LED
1 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa Svedbergs LED är en energieffektiv LED-belysning som passar Svedbergs Tived spegel och Line spegelskåp. Avger en varmvit belysning i badrummet med 3000 Kelvin.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Lampa Svedbergs LED är en energieffektiv LED-belysning som passar Svedbergs Tived spegel och Line spegelskåp. Avger en varmvit belysning i badrummet med 3000 Kelvin.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Krom |
| Effekt/prestanda | 5, 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Lampa |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 300, 500 mm |



