Lampett Astro Anton Vägglampa i Krom Dimbar
2 310 kr
Se priset!

Anton Vägglampa i Krom Dimbar
2 310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampett Astro Anton är en vacker lampett som lika gärna kan placeras fristående på väggen som på varsin sida av spegeln.
Varumärke
AstroBeskrivning
Lampett Astro Anton är en vacker lampett som lika gärna kan placeras fristående på väggen som på varsin sida av spegeln.
Anton är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2 och 3.
Fördelar: Lampett Astro Anton Vägglampa i Krom Dimbar
- IP44-klassad för badrumssäkerhet
- Elegant kromfinish
- Dimbar för anpassningsbar belysning
Fördelar: Lampett Astro Anton Vägglampa i Krom Dimbar
- IP44-klassad för badrumssäkerhet
- Elegant kromfinish
- Dimbar för anpassningsbar belysning
Recensioner
Jenny LVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt fin lampett! Men vid montering gick själva ”lampfoten” som man fäster i väggen sönder. Själva skruvanordningen. Den var väldigt ”mjuk”, så dålig kvalitet.
+ Fin
- Dålig kvalitet
LarsVerifierad köpare
för 4 år sedanDörren är vi nöjda med.
+ Dörren var helt enligt våra önskemål
- va inte helt i linje. Där av att springa mellan dörr och karm ej är 100.
Anders uffe Verifierad köpare
för 6 år sedanMkt nöjd, fina lampor.
Anneli AVerifierad köpare
för 7 år sedanÄlskar dessa lampor. Ger fint sken utan att blända. Bra ljus att sminka sig i. Placerade en på var sida om rund spegel. Jättefint. Nackdel att man i beskrivningen inte kunde veta mått på väggfästet och mått på hela lampan så man kunde planera eldragning innan leverans.
+ bländfritt ljus
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1106001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 145 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Höjd | 215 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Anton |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Lampett |
| Bredd | 110 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856005073 |


