Lampett Astro Arezzo Vägglampa i Krom Dimbar
2 070 kr

Arezzo Vägglampa i Krom Dimbar
2 070 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Varumärke
AstroBeskrivning
Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Väggfästen för montering på vägg ingår, vill du montera lampan direkt på spegel så kan du köpa till Lampfäste Astro för montering på spegel.
Fördelar: Lampett Astro Arezzo Vägglampa i Krom Dimbar
- Skapar stämningsfull belysning
- Möjlighet till dimning
- Tålig med IP44-klassning
Fördelar: Lampett Astro Arezzo Vägglampa i Krom Dimbar
- Skapar stämningsfull belysning
- Möjlighet till dimning
- Tålig med IP44-klassning
Dokument
Recensioner
Torbjörn HVerifierad köpare
för 4 år sedanFin liten lampa.
+ Jättesnygg liten lampa!
- Glödlampa g9 inte alltid lätt att få tag i
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1049001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | G9 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 130 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Arezzo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5038856003420 |
