LED-Lampa Svedbergs till Tived och Line
Nyhet
595 kr
476 krSpara 20 %Kampanj6 tim kvar!

till Tived och Line
476 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Energieffektiv LED-belysning som finns i färgen krom. LED-lampan passar Tived spegel och Line spegelskåp. Avger en varmvit belysning i badrummet med 3000 Kelvin.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Energieffektiv LED-belysning som finns i färgen krom. LED-lampan passar Tived spegel och Line spegelskåp. Avger en varmvit belysning i badrummet med 3000 Kelvin.
Egenskaper
- Mjuk belysning som ger ett behagligt ljus i badrummet
- Enkel installation två skruvar i fästet på spegeln eller i spegelskåpet
- LED-belysningen avger ett varmvitt ljus 3000 Kelvin
- 5 års Garanti
- IP 44-certifierad
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
br>
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 7338 |
| Färg | Krom |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Energieffektivitet | F |
| Produkttyp | Lampa |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Garanti | 5 år |
| Material | Stål |
| Djup | 110 mm |
| Bredd | 298 mm |
| Höjd | 42 mm |
| RSK-nr | 8865145 |
