LED-spot Beslag Design Byblos
465 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-spot Byblos LED-belysning i krom för badrum. Kan monteras direkt på spegelglaset med medföljande hållare eller skruvas fast i ovankant på t.ex ett skåp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-spot Byblos LED-belysning i krom för badrum. Kan monteras direkt på spegelglaset med medföljande hållare eller skruvas fast i ovankant på t.ex ett skåp.
OBS! Köp till transformator, ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 975001 |
| Färg | Krom |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljussken | Varmvit |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Spänning | 12 V |
| Kabellängd | 0,7 m |
| Bredd | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 4 kW |
| EAN-nr | 8027934177693 |
