Ljusramp Arredo Spirit LED Vit
fr.2 370 kr
Välj variant

Spirit LED Vit
2 370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusramp Arredo Spirit LED Vit är en belysning i keps. Med dold och infälld transformator. Kombineras med Spirit spegelskåp.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Ljusramp Arredo Spirit LED Vit är en belysning i keps. Med dold och infälld transformator. Kombineras med Spirit spegelskåp.
Ljusramp
1,8 W/spot LED varmvit 12 V
IP 44
Transformator
200-240 V/50 Hz in och 12 V ut max 6 W
IP 20
1,8 W/spot LED varmvit 12 V
IP 44
Transformator
200-240 V/50 Hz in och 12 V ut max 6 W
IP 20
Recensioner
Leif SVerifierad köpare
för 5 år sedanBra för likheten med befintlig
+ Passade någerlunda till befintligt skåp
- Krävde lite anpassning
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Djup | 250 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 35 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Belysning | Ja |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Spirit |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Vikt | 10 kg |
| Yta | Högblank, Matt |
| Bredd | 615, 915 mm |
