Ljusramp Ifö Option LR
fr.1 923 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Option LR
1 923 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Ljusramp Ifö Option LR är stilren LED med klass IP44. I framkanten sitter ett bländskydd av aluminium, vilket effektivt sprider ljuset uppåt och nedåt utan att blända dig. Skyddet kan lätt tas bort, ljusrampen ger då ännu bättre helhetsljus i badrummet. Passar till speglarna Ifö Option, tillsammans med spegellist Ifö Option OSPLN och spegelskåp Ifö Option med konsol LR. Förberedd kopplingsplint för eluttag. Eluttag ingår inte, detta kan beställas separat som tillval.
Varumärke
IföBeskrivning
Ljusramp Ifö Option LR är stilren LED med klass IP44. I framkanten sitter ett bländskydd av aluminium, vilket effektivt sprider ljuset uppåt och nedåt utan att blända dig. Skyddet kan lätt tas bort, ljusrampen ger då ännu bättre helhetsljus i badrummet. Passar till speglarna Ifö Option, tillsammans med spegellist Ifö Option OSPLN och spegelskåp Ifö Option med konsol LR. Förberedd kopplingsplint för eluttag. Eluttag ingår inte, detta kan beställas separat som tillval.
Dokument
Recensioner
LarsVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket dåligt ljus, fick montera en extra ljusramp ovanför spegeln.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Effekt/prestanda | 10, 15 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Belysning | LED |
| Serie | Option |
| Djup | 127 mm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 600, 900 mm |
