Plafond Astro Denia Dimbar Taklampa
Rek. pris 2 510 kr
1 995 kr
Se priset!

Denia Dimbar Taklampa
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AstroBeskrivning
Med Taklampa Astro Denia centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt.
Eftersom taklampan är IP44-klassad som är den lämplig för användning i badrummets zon 2 och 3.
Fördelar: Plafond Astro Denia Dimbar Taklampa
- Anpassad för badrummets zon 2 och 3
- Möjlighet att justera ljusstyrkan
- Passar med två E14 ljuskällor
Fördelar: Plafond Astro Denia Dimbar Taklampa
- Anpassad för badrummets zon 2 och 3
- Möjlighet att justera ljusstyrkan
- Passar med två E14 ljuskällor
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1134001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 250 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Denia |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856005875 |


