Spegelbelysning Bathlife Ljus
Rek. pris 1 599 kr
fr.599 kr
Välj variant

Ljus
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelbelysning Bathlife Ljus passar perfekt över badrumsspegeln eller spegelskåpet. Du kan montera den direkt på spegeln eller på ett spegelskåp. Belysningen är anpassad för fast installation.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegelbelysning Bathlife Ljus passar perfekt över badrumsspegeln eller spegelskåpet. Du kan montera den direkt på spegeln eller på ett spegelskåp. Belysningen är anpassad för fast installation.
Dokument
Recensioner
JonasVerifierad köpare
för 3 månader sedanFin lampa, enkel att montera. Bra ljus
+ Bra ljus
- Behöver rätt skruv för montering
Anna WVerifierad köpare
för 1 år sedanI beskrivningen står Svart. Besysningen är svart Matt vilket är ganska stor skillnad om man har blankt svart på resterande saker.
Göran JVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket pris värd.
Lennart EVerifierad köpare
för 2 år sedanI beskrivningen framgår ej att transformatorn är en separat enhet som behöver döljas så montering som vi tänkte går ej att genomföra. Denna kan ej monteras ovan en plan spegel direkt på vägg Synd för armaturen är snygg och lyser bra
+ Utseendet
- Ingen info om trafo och ingen bild på den
Shamshad CVerifierad köpare
för 2 år sedanBra. Fin. Stabil
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Färg | Krom, Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 6, 9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ljus |
| Produkttyp | Skåpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 153 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 50, 60 mm |
| Bredd | 380, 600 mm |
